Dovoľujeme si Vás informovať o výsledkoch skúšok rozhodkýň modernej gymnastiky I. kvalifikačného stupňa

Prílohy:
SúborVeľkosť súboru
Stiahnuť tento súbor (2b_vysledky_skolenie_zoznam.pdf)2b_vysledky_skolenie_zoznam.pdf217 kB
Stiahnuť tento súbor (2_vysledky skolenie_infolist.pdf)2_vysledky skolenie_infolist.pdf218 kB

Dovoľujeme si Vás, pozvať na preškolenie k novým pravidlám 2017-2020, ktoré sa bude konať v Hoteli Bellevue v dňoch 3.-5.2.2017.

Preškolenie je určené pre všetky aktuálne registrované rozhodkyne, ktoré chcú rozhodovať v ďalšom olympijskom cykle 2017-2020 a zároveň pre nové rozhodkyne R1, ktoré budú mať 1. všeobecnú časť školenia v termíne 28.1.2017 v Bratislave. Toto školenie prebehne, ak sa prihlási minimálne 10 účastníčok. Je možné aj povýšenie triedy z R1 na R2 a to školením 3.-5.2.2017.

Prílohy:
SúborVeľkosť súboru
Stiahnuť tento súbor (R_preskolenie_2017_2020_2.pdf)R_preskolenie_2017_2020_2.pdf740 kB
Stiahnuť tento súbor (R_vseobecne_skolenie_januar_2017.pdf)R_vseobecne_skolenie_januar_2017.pdf388 kB

2016 msr plagat20161203 th

Kluby, oddiely, športoví odborníci a športovci,
 
je pred nami náročná úloha spojená s preregistráciou všetkých členov do Informačného systému športu.
Vaša reakcia rozhoduje o tom, koľko finančných prostriedkov dostane na základe dosiahnutých športových výsledkov a členskej základne národný športový zväz.

MŠVVaŠ SR bude tento údaje o členskej základni čerpať z národného športového registra a rozhodujúci deň pre posúdenie počtu členov je piatok 30.9.2016!

E-mailom sme Vás vyzývali na doplnenie tabuliek na registráciu. Väčšina klubov už svoje povinnosti splnila, ale ešte stále nemáme všetky údaje. Preto Vás vyzývame pristúpiť k tejto úlohe zodpovedne a dovoľujem si vás požiadať, aby ste registráciu resp. preregistráciu ďalej neodkladali po prečítaní týchto riadkov si vytlačili príslušný formulár, resp. stiahli príslušný elektronický formulár a našli si čas na ich vyplnenie.
Zároveň, ak máte nových členov, ktorých chcete registrovať, neváhajte ich už pridať do priložených tabuliek.
 
Zodpovednosť za to, koľko financií nám štát pre rok 2017 poskytne, nesieme my všetci.
 
V prílohe zasielam opäť všetky tabuľky na vyplnenie a sme k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok.

Dakujeme za spoluprácu!

Srdečne Vás pozývame na otvorenie výstavy pri príležitosti životného jubilea M. Mračnovej.

Pozvánka [PDF]

Ponúkame Vám možnost prihlásiť Vaše moderné gymnastky do nového kola projektu na stránke fondu http://www.magnesiago.sk/sk

Viac v prílohe [PDF]

Vážení členovia SZMG,
oznamujeme vám, že v zmysle platnosti Zákona o športe č. 440/2015 sú tréneri a inštruktori športu označovaní ako športoví odborníci. Za športového odborníka sa taktiež považuje rozhodca, servisný pracovník, športový manažér, masér, fyzioterapeut, psychoterapeut, športový riaditeľ, pokladník, kontrolór športovej organizácie, funkcionár, delegát.

Informácie k registračnému formuláru a k registrácii športových odborníkov [DOC]
Registračný formulár [PDF]

Všetky potrebné informácie k modernej gymnastike v Riu nájdete na https://www.rio2016.com/en/rhythmic-gymnastics

Vysvetlivky nájdete v tejto prílohe [PDF]

video rio

20160617 thTel Aviv – 17.6.2016
Dnes sa v Izraelskom Holone začínajú 32. majstrovstvá Európy v modernej gymnastike. Prihlásených je 37 krajín a vyše 230 gymnastiek. Súťaže začínajú kvalifikáciou družstiev junioriek. Súťažiť budú aj spoločné skladby senioriek a predstavia sa pozvané seniorky jednotlivkyne, tie, ktoré si vybojovali miestenky na olympiádu v Riu. Slovensko má zastúpenie v súťaži juniorských družstiev. Adriana Timková (KMG Slovan Bratislava) a Kristína Semanová (TJ Slávia STU Bratislava) zacvičia obe štvorboj. Juniorské družstvo sa môže skladať z 2 - 4 pretekárok, ktoré musia spoločne zacvičiť 8 zostáv.
6 najlepších známok sa počíta do hodnotenia družstiev. Celkový počet juniorských družstiev je 36. Slovenské juniorky budú cvičiť v skupine C, dnes sa obe predstavia v cvičení s obručou a švihadlom.

hostgator.com
Všetky práva vyhradené Slovenský zväz modernej gymnastiky © 2013